_DSC8604

                                                 

Tvoření je úžasná věc

Je velmi vzrušující, pozorovat, jak vzniká nový kousek oblečení, nová kabelka.  Vnímat strukturu a barvu materiálu a dávat dohromady všechny ty střípky nálad…. Tak tohle miluji již odedávna. Proto jsem vystudovala oděvní průmyslovku a proto mě tvoření provází celým mým dosavadním životem.

Mé kabelky vznikají spontánně. Musím se nadchnout materiálem, barvou, kombinacemi a pak nevnímám čas ani prostor a tvořím…

Nejsem schopna udělat jednu věc dvakrát. Proto mé kabelky nejsou a nikdy nebudou další kopií oblíbených nebo dobře prodávaných kousků. Doplňkové materiály nakupuji v malých sériích. Nechám se jimi inspirovat a vytvářím originály. Aplikace tvořím podle ruky, vždy nové.. Proto nikdy nevytvořím úplně  totožnou kabelku s tou předcházející.

Přeji si, abyste si zakoupením kabelky ode mne nekoupili jen věc, která se vám líbí, je praktická a má spoustu úžasných vychytávek.

Věřím, že dostanete daleko víc. Že s novou kabelkou ucítíte stejnou  radost a nadšení, které zažívám při tvorbě kabelek já.  Že se vám kabelka stane pohodovým společníkem, originálním doplňkem, nebo prostě jen něčím, co vám udělá radost ve všedním dnu, nebo pozvedne váš sváteční den.

V každém případě vám přeji, aby vám mé kabelky přinesly hodně radosti, alespoň tolik, kolik přinášejí mě.

 

Jméno a příjmení

Email

Vyberte pro koho je zpráva určena:
 Lenka Jana Lea Všem

Vaše zpráva